Vysokozdvižné vozíky

vysokozdvižný vozík

Kúpa vysokozdvižných vozíkov predstavuje dlhodobú investíciu, pri ktorej treba dbať na vysokú kvalitu v pomere s cenou. Tieto komfortné stroje vám ušetria prácu a urýchlia činnosť prevádzky. Základným krokom je výber správneho typu vysokozdvižného vozíka, ktorý by mal spĺňať všetky požiadavky kupujúceho.

Vysokozdvižné vozíky - Repasovanie

Repasovanie vysokozdvižných vozíkov spočíva v náhrade starých článkov za nové. Tým nestráca na hodnote, len sa predĺži životnosť vášho vysokozdvižného vozíka o niekoľko rokov. Okrem nových súčiastok sa prikladá technický preukaz, ktorý slúži ako osvedčenie o spôsobilosti prevádzky vysokozdvižného vozíka. Vysokozdvižný vozík od nás odchádza s novým náterom a bezpečnostnými nálepkami podľa vyhlášky. Vysokozdvižný vozík upravíme a zabezpečíme všetky kritéria pre jeho bezpečné používanie.

 

Vyberte si repasovaný vysokozdvižný vozík

Vysokozdvižné vozíky - servis a GO vysokozdvižných vozíkov

vysokozdvižný vozík repasovanie Servis vysokozdvižných vozíkov vykonávajú vyškolení a kvalifikovaní pracovníci, ktorí sú pravidelne doškolovaní. Poskytujeme okamžitú rýchlu pomoc pre váš vysokozdvižný vozík, prostredníctvom mobilnej dielne. Zabezpečíme vám až 90% úspešnosti okamžitého odstránenia závady. Naša firma poskytne pre vás kompletné generálne opravy vysokozdvižných vozíkov, na ktoré je záruka 3 až 6 mesiacov. Generálne opravy vášho vysokozdvižného vozíka robíme podľa želania zákazníka, či už si želáte GO motora, GO prevodky, poprípade kompletné GO vysokozdvižných vozíkov.

Oprava, servis vysokozdvižných vozíkov a GO pre vysokozdvižný vozík každej značky!

Prečo vysokozdvižné vozíky práve od nás

Firma Servis VZV, SABO bola založená po dlhoročných skúsenostiach s opravami a renováciou vysokozdvižných vozíkov v roku 2002. Po dlhých rokoch sledovania trhu v oblasti manipulačnej techniky sa snažíme vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám zákazníka. Vzhľadom na rozmanitosť požiadaviek klientov ponúkame možnosť výberu vysokozdvižných vozíkov všetkých značiek ako sú:
vysokozdvižné vozíky Desta, vysokozdvižné vozíky Caterpillar, vysokozdvižné vozíky Jungheinrich, vysokozdvižné vozíky STILL, vysokozdvižné vozíky Hyster, vysokozdvižné vozíky OM - Pimespo, vysokozdvižné vozíky Steinbock, vysokozdvižné vozíky Yale, vysokozdvižné vozíky VIMAR, vysokozdvižné vozíky Clark, vysokozdvižné vozíky Crown, vysokozdvižné vozíky Gliwitz, vysokozdvižné vozíky Belet, vysokozdvižné vozíky Detvan a iné značky. Každý zákazník má možnosť výberu zo širokej ponuky. Pretože táto investícia je dlhodobá, vsaďte na kvalitu.

Potrebujete vysokozdvižný vozík? Pomôžeme vám vybrať...

V prípade ďaľších otázok nás kontaktujte.


Kde nás nájdete

Servis VZV

Servis VZV prevádzka

Servis VZV kancelária