Vytlačiť

Dieselové vysokozdvižné vozíky TCM VIMAR

alt

DIESELOVÉ VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY TCM VIMAR

Motorové vysokozdvižné vozíky poskytujú vodičovi vysoký komfort, znamenité ovládanie a jedinečnú bezpečnosť. Pri dieselových vzv oceníte nielen skvelý výkon, ale tiež ich vysokú živostnosť a jednoduchú údržbu.

POHODLIE PRE VODIČA

Výrazná eliminácia vibrácii, priestranná plocha pre nohy, pohodlná páka ručnej brzdy, široký schod pre nástup a výstup zabezpečujú vodičovi motorového vzv jedinečné pohodlie pri práci.

Eliminácia vibrácií

DIESELOVÉ VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY VIMAR - POHODLIE VODIČA

Vďaka modernému riešeniu vodič motorového vysokozdvižného vozíka nežiadúce otrasy a nepríjemné vibrácie pociťuje len minimálne. Prenos vibrácií na vodiča minimalizuje duálny odpružený systém pre motor a kapotu. Štvorbodové gumové tlmiče medzi sedadlom a motorom a použitie rovnakého štvorbodového zavesenia v kapote, zabezpečuje duálny efekt na zníženie vibrácií vozidla.

Priestranná podlahová plocha pre ľahšie manévrovanie nôh

DIESELOVÉ VZV VIMAR - VIAC PRIESTORU

Umiestnením naklápacích valcov pod podlahou sa zabezpečilo zväčšenie podlahovej plochy až o 45 %, a tak sa vytvoril dostatočný priestor pre nohy, ktorý uľahčuje vodičovi nastupovanie a vystupovanie.

Extra široký schod pre nástup a výstup
Až o 55 % širší schod umožňuje vodičovi bezpečný nástup a výstup z vzv. Extra široký schodík so zväčšeným priestorom pre nohy poskytuje vodičovi väčší komfort a minimalizuje jeho námahu pri vstupe a výstupe z vozidla.

Pohodlná parkovacia páka
Ľahšiemu vstupu a výstupu vodiča napomáha aj umiestnenie páky ručnej brzdy vpravo od volantu. Bezpečnosť parkovacej páky zvyšuje dvojčinné odbrzďovanie.

VYNIKAJÚCA MANÉVROVATEĽNOSŤ A PRVOTRIEDNA BEZPEČNOSŤ

Skvelý rozhľad pre vodiča smerom vpred a dozadu
Až 50% zlepšenie viditeľnosti dopredu v porovnaní s inými súčasnými modelmi a zreteľná viditeľnosť vidlice, prináša vodičom pocit bezpečnosti a pohody. Zníženie riadiaceho panelu o 70 mm a spojovacie lišty o 190 mm prináša pozoruhodné zlepšenie výhľadu dopredu spolu s rýchlejšou detekciou polohy vidlice.Podstatné zlepšenie viditeľnosti a bezpečnosť pri cúvaní zvyšuje prerobené protizávažie, ktoré má teraz na hornom konci kruhový tvar.

VZV VIMAR VYLEPŠENÝ VÝHĽAD

Znížená únava vďaka polkruhovému volantu
Menší priemer (300 mm vonkajší priemer) volantu zjednodušil ovládanie vysokozdvižného vozíka, a vodič nepodlieha únave intenzívne. Navyše, vďaka kompaktnému volantu je prístup vodiča do kabíny maximálne pohodlný.

VZV KABÍNA A VOLANT

Prístrojový panel je optimálne umiestnený na pravej strane palubnej dosky
Umiestnením prístrojového panela vpravo na hornú stranu palubnej dosky sa uľahčila obsluha vozíka.

Displej s LED indikátormi
LED diódy majú dlhšiu životnosť a displej je dobre čitateľný aj počas denného svetla.

Bezpečnostný mechanizmus neutrálu (voľnobehu)
Motor viete naštartovať len vtedy, keď je riadiaca páka v neutrálnej pozícii. Táto funkcia zabezpečenia voľnobehu zvyšuje bezpečnosť pri prevádzke vysokozdvižného vozíka.

Nastaviteľné sedadlo
Pre maximálnu bezpečnosť je sedadlo vodiča vybavené vstavaným zadržiavacím systémom. Jeho vzdialenosť si vie vodič posúvaním dopredu a dozadu.

Vysoko umiestnené zadné kombinované svetlá
Brzdové svetlá sú v hornej časti ochrannej konštrukcie ľahko viditeľné. Pre ochranu sú zapustené a resistentné voči vibráciám.

ODOLNOSŤ A ZVÝŠENÁ ŽIVOTNOSŤ

Odolná prevodovka
Predovka je vyrobená z vysoko akostných materiálov, ktoré sú zárukou maximálnej odolnosti, kvality a trvanlivosti. Predovka je navrhnutá a vyvinutá tak, aby zabezpečila tichú prevádzku vysokozdvižného vozíka.

DIESELOVÝ VZV PREVODOVKA

Odolné nápravy
Odolný dizajn riadiacej nápravy bol posilnený a vylepšený, čím sa zaistila dlhá životnosť nápravy v náročných podmienkach.

Robustnejšie zdvíhacie zariadenie
Redizajnovaním podpier veže a naklápacích valcov sa minimalizuje možnosť deformácie zdvíhacej veže. Tradične pevný stožiar je navyše zdokonalený pevnými výstuhami, pričom zachovaní široký uhol rozhľadu ostal zachovaný.

Chladič s vylepšeným prúdením vzduchu
Optimalizované umiestnenie ventilátora (vrtule), chladiča a tlmiča znížilo prevádzkovú teplotu chladiacej kvapaliny. U benzínových modelov sa znížila prevádzková teplota hydraulického oleja.

JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA A ŠETRNOSŤ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU

Čistejšie a účinnejšie motory

DIESELOVÝ VZV MOTOR

Nová kontrola emisií a systémov riadenia motora poskytujú vynikajúci výkon, hospodárnosť a spoľahlivosť pri splnení súčasných emisných noriem Euro: spĺňajú stupeň IIIA (Dieselové motory).

Odnímateľné bočné kryty pre ľahkú kontrolu a jednoduchú údržbu
Široko otvárateľná kapota a bočný kryt, ktorý odnímete jedným pohybom, poskytujú teraz jedinečný priestor pre jednoduchú kontrolu a údržbu.

Integrované usporiadanie elektrických častí a ďalších systémových prostriedkov
Elektrické časti, ako sú poistkové skrinke, relé, batéria sú zabudované do kompaktného priestoru, a tak technické prehliadky a údržbu vykonáte rýchlejšie, bez zbytočných komplikácií.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE NA STIAHNUTIE

PDF dokument TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE DIESELOVÝCH VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKOV VIMAR 1,5-3,5tDieselové VZV Vimar s nosnosťou od 1,5 do 10 ton sú určené najmä pre vonkajšie použitie. Čelné vysokozdvižné vozíky s dieselovými motormi ponúkajú vysoký výkon, kvalitu a spoľahlivosť.Triediť podľa:

Dieselový vysokozdvižný vozík FD15

Zavolaj kvôli cene


Vysokozdvižný vozík FD15 s nosnosťou 1,5 tony. Výložné ťažisko 500mm.
[Detaily tovaru...]


Dieselový vysokozdvižný vozík FD20

Zavolaj kvôli cene


Vysokozdvižný vozík FD20 s nosnosťou 2 tony.
[Detaily tovaru...]


Dieselový vysokozdvižný vozík FD25

Zavolaj kvôli cene


Vysokozdvižný vozík FD25 s nosnosťou 2,5 tony. Výložné ťažisko 500 mm. Zdvíhacie zariadenie: 3.0m/3.3m/3.6m/4m/4.5m/4.8m/5m/6m
[Detaily tovaru...]


Dieselový vysokozdvižný vozík FD30

Zavolaj kvôli cene


Vysokozdvižný vozík FD30 s nosnosťou 3 tony. Výložné ťažisko 500 mm. Zdvíhacie zariadenie: 3.0m/3.3m/3.6m/4m/4.5m/4.8m/5m/6m
[Detaily tovaru...]


Dieselový vysokozdvižný vozík FD35

Zavolaj kvôli cene


Vysokozdvižný vozík FD35 s nosnosťou 3,5 tony. Výložné ťažisko 500 mm. Zdvíhacie zariadenie: 3.0m/3.3m/3.6m/4m/4.5m/4.8m/5m/6m
[Detaily tovaru...]


Dieselový vysokozdvižný vozík FD40

Zavolaj kvôli cene


Vysokozdvižný vozík FD40 s nosnosťou 4 tony. Výložné ťažisko 500 mm. Zdvíhacie zariadenie: 3.0m/3.3m/3.6m/4m/4.5m/4.8m/5m/6m
[Detaily tovaru...]


Dieselový vysokozdvižný vozík FD50

Zavolaj kvôli cene


Vysokozdvižný vozík FD50 s nosnosťou 5000 kg. Výložné ťažisko 600 mm. Zdvíhacie zariadenie: 3.0m/3.3m/3.6m/4m/4.5m/4.8m/5m/6m
[Detaily tovaru...]


Dieselový vysokozdvižný vozík FD70

Zavolaj kvôli cene


Vysokozdvižný vozík FD70 s nosnosťou 7000 kg. Výložné ťažisko 600 mm. Zdvíhacie zariadenie: 3.0m/3.3m/3.6m/4m/4.5m/4.8m/5m/6m
[Detaily tovaru...]


Vysokozdvižný vozík FD100

Zavolaj kvôli cene


Vysokozdvižný vozík FD100 s nosnosťou 10000 kg. Výložné ťažisko 600 mm. Zdvíhacie zariadenie: 3.0m/3.3m/3.6m/4m/4.5m/4.8m/5m/6m
[Detaily tovaru...]  • «« Začiatok
  • « Predch.
  • 1
  • Nasl. »
  • Koniec »»


Zobr.počet  
Výsledky 1 - 9 z 9

Kde nás nájdete

Servis VZV

Servis VZV prevádzka

Servis VZV kancelária